На главную
Карта сайта
Обратная связь
Днепр
СПОРТИВНЫЙ ИНВЕНТАРЬ
Снаряжение и аксессуары
Для спорта
И АКТИВНОГО ОТДЫХА:
Бокс, восточные единоборства
гимнастика, фигурное катание,
хоккей, экстримальные виды спорта
и другие...
Поиск по сайту:
Спорт Актив » Новости » Дніпропетровська Обласна Федерація Мас-Рестлінгу

ДніпропетровськаОбласнаФедераціяМасРестлінгу

2017-03-02

Дніпропетровська обласна федерація мас-рестлінгу

Збірна Дніпропетровщини з мас-рестлінгу завоювала 15 медалей Кубку України 2017 року з мас-рестлінгу! 
25 лютого 2017 року в м. Мелітополь стартував II Кубок України з мас -рестлінгу, цього видовищного виду спорту з Якутії, який захопив своєю популярністю Європу та світ. 
В Кубку України приймали участь найкращі спортсмени з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Херсонської, Луганської областей та гостей з сонячної Грузії, збірної цієї країни. 
67 найкращих атлетів виборювали звання найкращого в своїх вагових категоріях і серед них за перемогу змагались представники Дніпропетровської області, спортсмени Дніпропетровської обласної федерації мас-рестлінгу, які представляли міста та команди з Нікополя, Дніпра, Софіївки, Кривого Рогу… 
В ваговій категорії до 50 кілограмів серед дівчат бронзу Кубку України 2017 року вперше завоювала Валентина Марченко з Нікополя з спортивного клубу Еліт. Валентина має великий потенціал в цьому виді спорту і ця бронзова нагорода повинна придати Валентині ще більшої впевненості в собі..Вітаємо Валентину! 
В ваговій категорії до 62 кілограмів срібну медаль завоювала Юськова Елизавета з Дніпра (СК Леон). 
Елизавета вперше приймала участь в Кубку України і ця нагорода повинна стати стимулом для подальших вдалих виступів в мас-рестлінгу… 
В ваговій категорії до 54 кілограмів серед юнаків боровся Володимир Надточій з Софіївської федерації мас-рестлінгу . Володимир вперше приймав участь в такому представницькому турнірі і хоча він був самим юним в своїй ваговій категорії , це не завадило йому показати свій характер і завоювати бронзову нагороду Кубку. Вітаємо! 
В ваговій категорії до 59 кілограмів ще один представник Софіївської федерації мас-рестлінгу Ілля Климошенко виборов срібну нагороду Кубку України. Це його перша нагорода такого рівня і маємо надію, що він ще порадує нас своєю боротьбою та перемогами на самих різних турнірах… 
В ваговій категорії до 60 кілограмів Шуков Ян з команди Дніпра (СК Леон) завоював срібну нагороду Кубку і це для Яна лише початок його спортивної кар’єри . Вітаємо його з нагородою Кубку України! 
Ну а в ваговій категорії до 72 кілограмів серед юнаків , просто блискуче провів свою боротьбу Іван Петреску з Дніпра (СК Леон), йому не було рівних серед спортсменів цієї ваги і Іван по праву став володарем Кубку України 2017 року. Вітаємо його з чудовим виступом на змаганнях! 
Серед жінок боротьба поставили наших спортсменок на такі місця: 
В ваговій категорії до 55 кілограмів представниця Софіївської федерації мас-рестлінгу Юлія Кухаренко вперше завоювала срібну медаль Кубку України і маємо надію , що це тільки початок в ї спортивній кар’єрі. Віримо в тебе ,Юля! 
В наступній ваговій категорії до 65 кілограмів весь п*ятдестал пошани був за представницями Дніпропетровської федерація мас-рестлінгу. 
Володаркою Кубка України 2017 року стала представниця міста Кривий Ріг Наталія Кравченко. Наталія вперше взяла участь в такому престижному турнірі , але це лише додало їй азарту і вона завоювала цей титул. Вітаємо її. 
Дуже серйозний опір Наталії Кравченко в боротьбі за титул найсильнішої на Кубку проявила Аліна Костик з Софіївської федерації мас-рестлінгу і нагородою для Аліни була срібна медаль Кубку. Це заслужена для Аліни нагорода, бо вона в свої ваговій категорії була самою юною спортсменкою і всі її перемоги ще попереду… 
А бронзу в цій ваговій категорії завоювала ще одна представниця Софіївської федерації мас-рестлінгу Анастасія Кузнєцова. Ця вольова спортсменка вже завойовувала нагороди чемпіонату України минулого року і в цьому Кубку 2017 року вона завоювала бронзову нагороду. Це вже показник класу спортсменки, і ми віримо , що в неї попереду нові перемоги! 
А в боротьбі серед жінок в ваговій категорії більше 65 кілограмів команда Дніпропетровської області була представлена самими титулованими спортсменками – чемпіонкою України 2016 року Анастасією Івченко з Дніпра (СК Леон), бронзовою призеркою чемпіонату світу 2016 року в Киргизстані Іванною Михайлюк з Софіївської федерації мас-рестлінгу та дебютанткою змагань ,спортсменкою з Кривого Рогу Тетяною Вінничук. 
Саме серед них і відбулась інтрига по виявленню самої сильної спортсменки Кубку України 2017 року. 
Ніхто з суперниць не хотів програвати… 
Не дивлячись на свій дебют, Тетяна Вінничук вперто боролась з Іванною Михайлюк, але цього разу їй було важко виграти в призерки чемпіонату світу і перемога була на боці Іванни. 
А потім була принципова боротьба Іванною Михайлюк та Анастасією Івченко. Ці дві суперниці вже неодноразово боролись , знають слабкі та сильні свої сторони і обидві не хотіли програвати.. 
Боротьба була дуже важкою і принциповою…І в спорті завжди є тільки один чемпіон. І володаркою Кубку України 2017 року стає представниця Софіївки Іванна Михайлюк, срібна нагорода Кубку в Анастасії Івченко та бронзова в Тетяни Вінничук. Вітаємо наших спортсменок та бажаємо нових спортивних успіхів, бо тільки в такому суперництві і цікава інтрига нових спортивних змагань… 
Серед чоловіків в ваговій категорії до 70 кілограмів команда Дніпропетровської області була представлена спортсменом Софіївської федерації мас-рестлінгу Олександром Стельмашенком. 
Олександр вже мав досвід боротьби на минулорічному чемпіонаті України, хоча він там і не потрапив до числа призерів, це природно. Свою боротьбу Олександр цього разу , провів на такому рівні, як він проводив тренування в спортивному залі і нагородою йому була бронзова медаль Кубку України 2017 року. Вітаємо його з першою нагородою всеукраїнського рівня! 
А володарем Кубку України 2017 року в категорії до 125 кілограмів став представник міста Нікополя Едгар Тевс зі спортивного клубу «Атлет». 
Цей перспективний і молодий спортсмен має великі перспективи і з часом має великі можливості стати на пятдестал пошани міжнародних змагань!Вітаємо Едгара з успішним стартом його спортивної кар’єри! 
А в командній боротьбі наша команди Дніпропетровської області завоювала друге загально - командне місце і в цьому заслуга всього тренерського штабу команд області,вітаємо всіх спортсменів та тренерів.. 
На їх рахунку нагороди Кубку України – 
Софіївська федерація мас-рестлінгу 7 медалей – 1 золото - Михайлюк Іванна, 2 срібла –Кухаренко Юлія,Костик Аліна, 4 бронзи – Надточій Володимир,Климошенко Ілля,Кузнєцова Анастасія,Стельмашенко Олександр. 
Команда Дніпра (СК Леон ) 4 медалі – 1 золото - Петреску Іван, три срібла – Івченко Анастасія,Елизавета Юськова,Шуков Ян. 
Команда Кривого Рогу ,2 медалі – 1 золото – Кравченко Наталія, бронза – Тетяна Вінничук. 
Команда міста Нікополь ,дві медалі – 1 золото – Едгар Тевс, 1 бронза – Марченко Валентина. 
Отже, попереду чемпіонат України 2017 року серед дорослих в травні в м. Запоріжжі, команда Дніпропетровської області повинна знову бути серед кращих з кращих… 

Президент Дніпропетровської обласної федерації мас-рестлінгу Круглик В.О.

 

  

Днепр
ул. Титова, 30
(098) 541-41-81
Инвентарь, снаряжение и аксессуары для физкультуры и отдыха
Для летних и зимних видов спорта. Оборудование спортзалов
Бадминтон, гимнастика, скейтборды, самокаты, ролики, мячи
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE